DYPLOMY DLA UCZNIÓW I ZŁOTY CERTYFIKAT JAKOŚCI KSZTAŁCENIA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Utworzono dnia 07.02.2021

Uczniowie naszej szkoły uczą się języka niemieckiego nie tylko na lekcjach i w domu poprzez codzienną naukę lekcyjną, ale również korzystają z nowoczesnych form nauki jaką jest np. instaling. Na lekcjach języka niemieckiego program wykorzystywany jest od 2 lat.

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków angielskiego, niemieckiego, FRANCUSKIEGO i hiszpańskiego wszystkich etapów nauczania oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling jest bezpłatne.

Cały program opiera się na systematyczności zarówno nauczyciela ,który na bieżąco zobowiązany jest przydzielać uczniom słówka do nauki,  jak i uczniów, którzy muszą regularnie i systematycznie  pracować na programie, poprzez codzienne powtarzanie słówek. Nauczyciel po spełnieniu określonych wymagań otrzymuje certyfikat.

W tym roku szkolnym nauczyciel j. niemieckiego otrzymał po raz kolejny „Złoty certyfikat jakości kształcenia języka niemieckiego”  przyznany w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa. Nie byłoby tego sukcesu bez ambitnych i systematycznych uczniów klasy 7 i 8,  wśród których wyróżniona została Oliwia Sznajder.

Warto podkreślić, że tegoroczna Edycja Programu odbywa się pod patronatem MEN.

DYPLOMY DLA UCZNIÓW I ZŁOTY CERTYFIKAT JAKOŚCI KSZTAŁCENIA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Utworzono dnia 07.02.2021, 10:32