Bezpiecznie na wsi mamy - wypadkom zapobiegamy!

Utworzono dnia 31.05.2021
Uczniowie klasy II skorzystali z zaproszenia KRUS i wzięli udział w Etapie Regionalnym XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”. Celem działania kierowanego do uczniów wiejskich szkół podstawowych było promowanie pozytywnych zachowań związanych z przebywaniem i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym.
        Dzieci w sposób twórczy za pomocą różnych technik plastycznych, wypowiedziały się zgodnie z tematem konkursu. Antonina Sokalska zajęła III miejsce w ww. konkursie. Jeszcze raz gratulujemy!!!
B.Z.